JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Články

MKP výpočty

FEM

Po dlouhý době mám něco zajímavého na web. Ne že by mě ježdění na kole snad přestalo bavit, ale abych se ve škole nemrcasil o rok více něž bych měl tak radši zabírám letos a nějký ten víkend obětuju. Většinový názor, že škola je na prd a že se tam nenaučím nic užitečnýho a že nejlepší je to obejít tahákama, chodit jen na zkoušky, nesdílím a na mojich pracech je to snad vidět.


Koutouče

Kotouče

Jak jsem sliboval na prázdniny kotouče netušil jsem, že to bude tak přesný odhad vzhledem k mým 14 denním prázninám :-). Zatím je jich několik prototypů určených k testování aby se finální verze co nejvíc blížila dokonalosti.

Železná ruda

Další lokální nicméně našláplej ditovej závod se jel na Smotách v Železné rudě, kde mají tři snad 100 metrový lajny alá North Shore, ale pro závody hlaně dvě dirtový line malou pro prcky a rozježdění a velkou se step upem na bednu dropem a třema double v akorát kopci kde končí sjezdovka, fakt libovka.


Dirt junp Klatovy

Dirt Klatovy V sobotu v Klatovech se jel dirtovej závod pro malý i velký kola a pro starší i mladší jezdce. Cesta vlakem přes Plzeňbyla dlouhá , ale takovová pěkná dirtová zahrádka, co v Klatovech klucí na šejpovali zrůa to stála. Na začátku sypaná rozjezdová věž tak cca 6 metrů pod ní dva dvojáky menší i větší verze za nima klopenka a double na houpnutí a zrychlení a další asi 3 dirty a po nich buď simmons nebo rádius s wallem + transferky a lavice mezi tím vším.


Ostré předměty - Pedály v návrhu

PedalDocela dlouho vozím Da-bomby na kuličkách, kterým už mají za sebou jednou zrakvenou a povařenou zahrádku. Mimochodem naty samý tisknou rejžořouti nápisy Brave myslím že Fireeye. Dost stížností co s tím mám v plánu udělat se dozvíte tady.
Model KTM

KTMAbych se přes prázdniny nenudil dodělával jsem k vidlici ještě motorku aby byla moje školní práce něčím vyjímečná. Samozřejmě že není namodelovaná do detailů, to bych dělal do Vánoc, že se v něčem liší od skutečné KTM, ale věřím že málokdo mi do komentářů napíše v čem teda kromě chybějících dílů . Škoda jen, že se mi nepodařilo namodelovat rozšířené koleno výfukového potrubí.


Bahyho vidíko

DiscUž delší dobu bahy shromažďoval nějaký záběry z různých lokací, aby jako vždycky jednou za čas, třeba když je takhle hnusně jako dneska, sestříhal nějaké pohyblivé obrázky.
HF Kozzy Sltyle 2008

KOZZYTak Kozzy jsou úspěšně za náma. Překážky byly co do velikosti stejné, ale daleko lépe upravené.


CAD

DiscProtože jsem na tímto projektem do školy strávil nějakou tu hodinu a není to úplně mimo od MTB tak sem dám ukázky z mojí práce a to modelování v CAD konkrétně motokrosvou USD vidlici Marzocchi Shiver 50.
Nové kotouče

DiscNa prázniny připravuji nové kotouče vlastního návrhu. Snad se budou líbit nejen mně :-)| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

aWebdesign - Martin Bulán 2009