JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Železná ruda

Další lokální nicméně našláplej ditovej závod se jel na Smotách v Železné rudě, kde mají tři snad 100 metrový lajny alá North Shore, ale pro závody hlaně dvě dirtový line malou pro prcky a rozježdění a velkou se step upem na bednu dropem a třema double v akorát kopci kde končí sjezdovka, fakt libovka.

Z Českých Budějovic mě ráno vyzvedl Pokyho táta, Poky, Ríša a FRenk v dodávce se zapůjčenou MX károu na 2 crossky (= 7 bike + bágly). Slibované počasí mělo být hnusný, což se s blížícím se cílem a přibývajícimi závodníky Krále Šumavy na žiletkách v uplých dresech furt horšilo. V Rudě bylo ze začátku 5°C mrholilo prostě EMO počasí.

Celej trénig lítalo od kol bahno jak v Jiníně při MX a k tomu foukal vítr, což nakonec nebylo špatný protože vysušoval hlínu.

Do kvaldy se přihlásilo 17 kousků a 3 malý do 14 let. Co se mi líbilo bylo ,že spolu vedle horáků jeli 2 BMXkaři nedotčený přiblýma namachrovanýma móresama alá EMO, a vedle ostřílenejch riderů byli i 15 letý na velkej lajně.

Přes semifinále který se jelo v 8. Postoupili 4 který jeli systemem battle, takže kažedej s každým. Týpek z tábora poctiný tabely a 360° na druhým, nakonec třetí skončil Smála, kterej navíc dal tailwhip na posledním. Stříbro vezl do Žab Frenk za protáhlej nac nac a barspin na druhým. No a první flek bral právem favorizovaný Netro, když předvedl sérku 360° na všem, pendulum, indian seatgrab a to ješte tak trochu brakeless (jen jedno zabrždění). Kategorie best trick byla spíš pro diváky protože, když se Netro vytáhnul takový kombo jako 360°taiwhip, kterej odjel na druhej pokus, tak bylo každýmu jasný že tohle je jiná liga.

Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty Dirt Samoty

od: Bahy - Samoty28.09.2008 12:27
Pěkné snad se príště dostatnu taky
od: Milda - Vyhroceny moc :-)01.10.2008 07:47
Pekny a koukam ze i vyhroceny!
aWebdesign - Martin Bulán 2009