JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Dirt junp Klatovy

V sobotu v Klatovech se jel dirtovej závod pro malý i velký kola a pro starší i mladší jezdce. Cesta vlakem přes Plzeňbyla dlouhá , ale takovová pěkná dirtová zahrádka, co v Klatovech klucí na šejpovali zrůa to stála. Na začátku sypaná rozjezdová věž tak cca 6 metrů pod ní dva dvojáky menší i větší verze za nima klopenka a double na houpnutí a zrychlení a další asi 3 dirty a po nich buď simmons nebo rádius s wallem + transferky a lavice mezi tím vším.

Do kvaldy nastoupilo ani ne moc ani málo jezdzů krom madších. K vidění byly dirtový klasiky no footy, no handy, X-ka, tably, 360°i u mlaďasů. BMX jeli jen 3 takže žádná dramacká podívaná. Ve starších jsem viděl olsschoolera Jirku Karlíka, kterej na BMX skáče už nějakej ten pátek a dokonce snad i EMO Davídka v jeansech pro 13 letou holku. BMX vyhrál Karlík s velkým stýlem 360°mi, nothingy, cancany myslím že i tailwhipem.

MTB do 16cti let jelo 5 kluků dva lokálové Davik "Poky" Pokorný z Dubného, kde jak známo je slušný MX, Karel "Koudy" Kousek z Železné Rudy a Zbyněk "Bahy" Bahula representoval značku. Poky jezdil MX tríčky pouštění Xka a whipy a nakonec vezl 3tí místo. O pomyslné zlato se ucházeli Koudy a Bahy. Koudy předváděl neskutečně vysoký polety s ktrýma by klidně zahanbil i MTB nad 16 a MX supemany a cancany, Bahy jel svojí klasiku condory, can cany, zkoušel i nově učenýho supermana 360° jel a první místo si chtěl pojistit backflipem, na který neměl moc rychlost a šel do hrany.

MTB nad 16 připomínalo v Klavdě českou dirtovou elitu + lokály z Klatov, ktrerý taky nejsou žádný B čka. Velkým favoritem (lokál z Klatov :-) byl Jan "Netro" Netrval , ale se mu nějaká točka a nechtěl hrotit tak odstoupil. Jeho kolega Smála jezdil v parku jako ryba ve vodě točky, tailwhipy s jistou. Za HF jezdil KLauzík a Laeder. První místo si zajistil bezchybnýma jízdama plnejch těžkech komb jako tailwhip, barspin to X-up 360° s kombinacemi Leader.

Co se týče best tricků bylo by pravděpodobné že vyhrají vítězové BMX a MTB nad 16 což se v MTB stalo. Zajímalý zvěrsvo předvel punkáč když se pokoušel o trick TRavise Pasrtany kdy se na kickreru pustí bike rider otočí backflip dopadne na plošinku a bike odletí bez rotace do dopadu no a pokud se tahle záležitost praktikuje do molitanu nebo písku tak to většinou odnesou řídítka nebo jiné komponenty jako v tomto případě.

Co říci nakonec pěkné počasí, pěkné fotografky, vymazlený dirtoviště, žádná vyhrocená komerce a jezdci na republikový úrovni.

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

Dirt Klatovy

od: Bahy - Chyba16.09.2008 19:16
vloudila se nam nejaka chyba dame to doporadku co nejdriv
od: Milda - CO TO JE???16.09.2008 16:45
Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy Dirt Klatovy CO TO MA ZNAMENAT???? naa chyba ne kayo??
aWebdesign - Martin Bulán 2009