JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

HF Kozzy Sltyle 2008

Netro

Tak Kozzy jsou úspěšně za náma. O proti loňskému ročníku byla celá akce více medializována a sponzorována. Překážky byly co do velikosti stejné, ale daleko lépe upravené. Jejdiný co se mi nelíbilo byla je 1 jedna jízda pro každého v sobotu a potom 4 hodiny nic v programu, no a co bylo fakt utrpení byla hudba (jesli se tomu tak dá říkat), ne že bych SKA a punk nemusel, ale celej den a až na pár písniček docela podprůměrnej a po 2hod opakovanej opravdu jsem byl rád když to vypli třeba na 15 min. Co jsem se divil byla letošní absence polských riders z loňska Wojciech Gola, Elvis Kalinski,Fuji jedinej známější Bartek Obukowicz. V sobotní kvalifikaci se vedle známcý jmen objevily i nové talenty mě zaujmul Karel Kousek a jeho kámoš no a jeden 12 letej klučík na 24" kole. Z kvaldy postoupil Honza "Loleq" Toth, kde předváděl učebnicově protažený superman seatgraby, Michal "Sojer" Svojše na svým HC bike se kterým projel vždycky ty největší věci včetně 6m dropu a 9metovýho gapu a dalších cca8 riders kde si to rozdali s loňskými vítězi a HF teamem celkem o nemalých 30 000 českých.

Netro

V nedělním půl finále se jeli v jednu hodinu 2 jízdy každej většinou každej volil 4 metrovej drop menší ho simmonse double simmonse, wallride a vetší variantu všech tří dirtů. Zajímavou jídu jel Žena, kterej měl od Gaspiho půjčený celopéro a Roman "Pupák" Linhart. Jako každý rok bylo zajímavé sledovat ortodoxní freeridery na težkých celopérech s 200 zdvihem a vedle lehčí celopéra s 1 korunkou, ale i pevňáky se 100mm dirtovou vidlicí a jen jednou brzdou a na nich dirtaře kterým není cizí street. Nikdo kdo to viděl nemohl říkat že ta a ta disciplína je lepší, mě každý překvapil originálními triky, který jsem nikde jinde neviděl. Mezi ty nejzajímavější asi patří Cruzovo trojitý suacide, Leadrovo čistej tailwhip a Netrovo backflip ze simmonse, což v ČR nemá obdoby. todoxní Co mi udělo největší radost bylo Netrovo vítězstí, jeho první finálová jízda a fakt že od února testovaná řídítka Schwert vydržela bezesporu nejhrubější zácházení v ČR včetně 360° z 5metrového dropu. .

Netro

od: bláhy - pěkný kozzy20.08.2008 13:05
pěkný kozzy byli ty hle byli nejlepší moc
od: Bahy - Kozzy11.07.2008 13:28
jj,Netrovi jsem to Přál asi nejvíc,je to správnej Blázen
aWebdesign - Martin Bulán 2009