JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Regensburg

První věc co můžu o mojí stáži v Regensburgu říct je, že v životě se mi nedostalo vetší příležisti. Šance dělat věci pořádně, učit se od špičkovejch odborníků, dozvědet a naučit se věci o kterých se v Čechách věstině lidí ani nezdá ( tomu zbytku jemon zdá) a v neposlední řadě sehnat si špičkovou práci s odpovídajícím ohodnocením.

Na týhle fotce ze školního parkoviště ukazuju ano kudy se jde do školní knihovny

Regensburg

Regensburg

Je tomu asi 5 týdnů co tady začala škola a první a prozatimní pohled SUPER!!!, kdybych tohle říkal a škole v Čechách tak bych byl za magora a možná i za naivního magora. Tady je to o něcem jiným znalosti předmětů jsou přímo uplatnitený na nejnovější software zabývající se pevnostnímy výpočty, simulací dynamiky mechanismů např. zavěšení kol u auta, mechanismus pístoho motoru, nebo klidně přepákovaný uchycení zadního kola MX stroje. A hlavně tady mě nikdo nekrmí zbytečnou omáčkou okolo,( žádná literatura, čeština, dějepis tyhle sračky mi cpali na střední), managemet a ekonomika v podaní nagelovanýho žaluda s 0 zkušenostma z nevýznamný firmy a srandovním platem taky ne, nebo výrobní stroje, kolejová vozidla álá komunistické Československo a další kraviny kterýma když se chci zabejvat bikama nikdy nebudu potřebovat.

prodejna Porsche Regensburg

učitel němciny Georg příjmení nechtěl zvěřejňovat chtěl aby jseme mu tykali

Německy nás učil chlapík s 35 lety zkušenostma s cizinci stylem Spechen lernt man durch sprechen (mluvit se naučí mluvením). Casi měsíc a něco 6 hodin denně se mluvilo nebo vypravělo a dělala sranda z katolíků, muslimů, vidláků,eNDéRáků Merkelový Sarkoziho snad úplně nic tomu chlapíkovi nebylo svatý. Na studijním mě nikdo nebuzeruje a nehází klacky pod nohy, spíš naopak pokud můžou tak pomůžou a dobře poradí a to s úsměvem na tváři. K dispozici mám 4 tutory, kteří mi byli opravdu něco platný se zařizovýním všeho možnýho. A kdyby ani to nestačilo mladý holčiny z školy alias Big sisiters jsou na dosah ruky pro každou příležitost.

převodovka z 911 s Porsche synchony

Audi TT cabriolet

3 lirty v benzínu více bodové vstřikování už v roce 1985!!!

zavěšení kola Mc Pherson

Další več o která nemálo lidí baví a je hodně se tom mluví. Spalovací motory. Tady v Německu, nejen že před 100 rokama vynalezli benzínovej (Otto) i Dieslovej motor i ten Wankel, ale na spičce jsou i teď. Motory tu učí veselej chlapík, a to tak že při jeho přednáškách se dá zapojit mozek do řezimu myšlení a ne jemom pamatuj. Sdijní pomůcka je 6 válcovej 3litr z BMW, převodovka z Porsche 911, nebo karoserie z Auti TT a laboratoře jsou taky na úrovni. A co se mi tady ho Mechanika, pojem pod kterým si každej představí všechno možný. Málokdo už vědu zabývající je rozložením hmoty v prostoru a čase, a pokud ano tak většinou s nudou požírajicí drahocený čas, na praktické situace naplikovatelnou kravinou nebo nutným zlem spojeným s papírem Ing. nebo „vzoreček“ pro jednoduchou aplikaci. Tady mechaniku učí frajeři, který kdyby neučili tak by vychtávali Mercedes, Audi nebo BMW z 2020, ukážou zajímavou aplikaci, mají všechno precizně připravený a promyšlený, cvičení s nima připomíná počítačovou hru a do práce jezdí autama ,na který by se v Česku vydělávalo zatraceně dlouho.

verze formule pro 2010

detali tlumičů Ohlinks

Výfukové koleno v Titanu s Tlumičem Akrapovič patří ke světový špice ten drát obalenej alobalem vede k lambda sondě

elekro pnuamtické řazení všimněte si manometru ukazující tlak stlačeného vzduchu

Na univerzitě v Plzni existuje od roku 2009 tým (cca.6 lidí) zabývající se formulí třídy SAE jejich výsledky nejsou špatný na to že na tom pracolalo tak málo lidí, jenže na počet lidí se holt nehraje. Tým z Regensburgu existuje už delší dobu má lidí přes 60, sponzoři jsou významné firmy celosvětové úroně Continental, ZF, Bosch. Motor z ostrý Hondy CBR 600 RR vylděnej titanovým výfukem Akrapovič, Zavěšní kol na ultra lehkých laserem výřezávaných ramenech odpružených tlimiči švédské výroby Öhlinks, elekro pneumatické sekvenční řazení a kompozitové krytí z uhlíkových vláken dávají šanci i na nějakej ten světovej pohár.

kolej mám 50m od televizní věže

Ente mit Kartofelsalat

jídlo made in Germany

Místní Madchen v Dirndelech na Dultu

No a s jídlem to tady ve škole taky není vůbec špatný výběr velikej ceny rozumný porce chlapský. Holky blonďatý hodný a čistoný co víc si můžu přát, snad jenom aby to takhle dál pokračovalo...

K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009