JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

BIG AIR Lipno

Akce roku od kluků z FRbikes se letos neuskutečnila na Kozzách, ale v Lipně nad Vltavou. Co se oproti Kozzám změnilo neskutečně bylo zázemí. Hotely u nosu, restaurací nepočítaně, stánek s občerstvením za rozumný peníze na úrovni. Feinschemeckři si mohli vše prohlídnout z ptačí perspektivy z helikoptéry a v čem se Lipnu nemůže nesápat ani po kotníky je koupačka po horkým odpoledne ve studený vodě.

Trať závodu obsahovala menší dropík , větší gap na nabrání rychlosti a dva dirty s dřevěnými odpaly v Kozzí velikosti. Na startu se sešlo asi 15 riderů a speakerování se ujal převážně Hany (co se týká speakrování až doposud to bylo jen u otrořskýho kybicování při šejpování Dubenských trailů , ale jistý je že dokáže v pravým slova smyslu nakopnout a hecnout)

Prosadit se na Big Air nebylo jen tak, protože přebíjet Netrovo back flip z velkého gapu, tailwhip nebo 360° takmtéž v podání Kuby Vencla a Lolqa vyžaduje nejen nebát se a mít nalítáno ale taky fantazii. Mladý klucí převážně z JČR se nechtěli nechtat zahanbit a na mega dirtech slušně protahovali nějaký spíš MX triky

Schwara s Kojcem slibovali Dirt/slopestyle závod s českou evropskou špičkou. Zabijáci z Polska sice nedorazili a ani nikdo ze zahraničí, tak snad příště. Každopádně česká špička nechyběla a vzhledem ke úrovni a výsledkům z evropských akcí se jedná i o špičku evropskou.

1. Tomáš "Leader" Zejda

2. Kuba Vencl

3. Honza " Netro" Netrval

4. Damjan Sirišky

5. Honza Toth

K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.

aWebdesign - Martin Bulán 2009