JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

HF Kozzy style 2009 1.pokus

Jak již bývá na akcích těhle rozměrů zvykem riders se se začali sjíždet již ve čtvrtek, aby měli park na litry. Jenže kvůli dlouho době propršenýmu svahu připomínal spíš motocrossovou trať na zbytek sjezdovky oraniště po najezdu divokých prasat.

Poky can can na 1ním dirtu

Poky X-ko z velblouba

DigersSchwara na 2hým dirtu

Občas když vykouklo Slunko a chvilku vydrželo šlo něco vyzkoušet. Překážky zase o něco vyrostly, hlavně vlnovelbloud a poslední 3 dirty, který jsem viděl projet jen Klauze a Netra možná Ženu na celopéru. Holt to v klopence ulítávalo a před kickerem bořilo víc než je zdrávo.

Říša bahno moc neřešil

Dubné crewNa trať svý stroje moc jezdců nevytáhlo, ale několik ukázalo , že nejsou slečinky který si nesmí umazat šatičky a kolíčko. Mezi hodně aktivními byli na trati z Dubnýho, kteří jako jedni z málo si vzali kromě jiného na Kozzy velice potřebnou věc a to gumovky. Co taky bylo zajímavý byli "off-roadáci" z města, který tahal Vanca Mazák. Holt nikdo jim asi nevysvělitlil že se semi slickem v bahně jde možná tak akorát vyhnít a těm movitějším s 4x4 že ta páka ve protřed není pro parádu a že tyhle věci mají třeba vychtávky jako jsou redukce a uzávěrky diferenciálu.

bahno kam se podíváš

Venca Mazák

Venca Mazák

Počasí se s časem nelepšilo spíš naopak takže jediná zajímavá aktivita byly zápasy v bahně. Začalo to zcela nevinně když 3 holky v plavkách šli okolo HF stanu moderátor je začal hecovat. Došlo k Závodům v klouzání pak se někdo přidal a byly z toho bahnní zápysy všichni proti všem až to došlo na ježdení v největším bahništi na ježdění na kolech bez držení.

přírodní myčka

MX kára

K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009