JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

DEAD BULL TRAIL IN WINTER

Minulý týden kdy nebyla obleva Bahy překecal mamku aby nás vzala autem i s bikama do FR Mekky JČR Dubínka. Nacpali jseme to do auta jentak tak docela punk a jelo se. Na trailu byl lehkej sněhovej poprašek a pod ním uježděná ledo sněho hlína, ale klouzačka to úplně nebyla.

Trať je pěkná i v zimě, ale naplno se jet nedá. ze začátku jsou malý skočky a pak pravá klopenka, levá klopenka se skočkou do pravé kde to na ledě docela lítá, pak levá klopka skočka a gapík. Po gapíku rovinka šusem a zase esíčko a po něm roleta za ní esíčko přes cesťáček a neklopená pravá kde se v zimě jeden rider vyválel. Ze dvou skoček jsem volil menší ta větší až radši možná v létě pak kurved wallride a tranfér do prava a konec jinak se vkoupete v potůčku.

Takhlr v zimě jseme si to celý dali asi 3x potom čaj a limču, spodek skočku a wall, pak náký ty demoverse a potom ještě 4x celý. Co mě asi nejvíc baví jsou klopky a roleta která se dá projet na hodně způsobů. Nesmím zapomenout poděkovat Thitchovi, protože bez něj by tam nebyla většina vychytávek a možná cej trail vůbec.K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009