JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Žaby pod ledem

Na Štepána jsme vyrazili na pojezd do MX Lomu u Žab. Bahyho táta nás vzal kombíkem (díky) a proto jsme XC do Budějc absolovovali jenom zpátky. Přijedem dáváme biky dohromady, slyšíme prd prd 4-takty 4-kolky :-(. Na rozjezdu už čekali lokálové Hanz a FRenk. Navlíkáme chrániče a lezeme na rozjezd,já rezignji tohle klouzačku si nedám.

Bahy v pohodě následuje Frenka a dává všechny 3 dirty do čistoty. Beru foťák a činim se, abych tam nebyl jen na výkrm. Pojezd pohoda pojezd pohoda. Padají ruce nohy X-ka a hlavně MX whipy a tably.Frenk v zápalu boje nasazuje 360 a Bahy hned po něm. Je mi zima, beru bike lezu na rozjezd hecujou mě jedu dávam první brzdim,ty lidi jsou fakt blázni protože to klouže fakt fest. Bahy dává 360 trochu nepřesně, kolo ukíždí a jde z kola ven (ten led je fakt záludnej).

Frenk se chystal na barspina, ale nakonec nic.Pak ještě chvíly pojezd potom pokec trochu tma, vyjíždíme CB směr XC v mraze tma jak v prdeli. Na závěr chci dát doporučení vemte kanady rukavice bike utřete zmrlou nudli u nosu a hurá na dirty sice to nepujde tak dobře jako v létě, ale zážitek je to stejný možná lepší.

K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009