JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Bráchův maturitní ples report

Nebojte se nebudu nudit pro bikery nezajímavýma podrobnostma, ale pro pořádek aby se vědělo, že to byl ples oktávy gymnázia Česká 64 v ČB kde bude brácha v květnu maturovat. Po domluvách s Číčou a Honzou Bartošem celkem hladce s minutovou přsnotí se naložil funbox na valník i s bikama a najednou se vše odvezlo na místo činu KD Metropol. Času na tréning nebylo mnoho, ale i přesto to stačilo aby si všichni zúčastnění všimli že parkety kložou jak ledovka (dokonce i na předtančení to párkrát klouzlo i profi tanečníkovi). Po pár trénigových se vše sklidilo a ples začal. Frenk a Bahyč jako správný JČR vidláci vytáhli z batohu vlastní sváču (dobře oni) hned vedle předraženýho krystalicky velkověstskýho baru.

Exibička začala až s časovým sluzem v 10 a aby toho nabylo málo odpal nechtěl držet na místě, takže ho museli speaker Hromas a Číča držet. Bikeři jeli jako by se nechumelilo těžký triky dávali už od začátku. Martin Kolář na BMX nasadil hned suveréně backflipa, Bahyč suicide s tlesnutím za zádama a Honza Vlček taktéž backflip na horským kole. Většina diváků viděla něco takvýho poprvé takže koukali se zatajeným dechem a povzbuzovai jak zapálení fandové Premier ligue.Speaker udělal nevídanou atmosféru a několikrát hlásil last trick každýmu to bikery ještě heclo takže začali vytahovat ty nejtěší trumfy Kuba Dán Tailwhip a MX nac nac a 360° s ulítlou kšiltovkou (blázen), PaePae Dán no foot can can , factory rider Bahy 360° na čistotu.Čas začal tlačit takže speker zahlásil na vrchlu dopadu a potom i s Kubou Dánem salto dolů. Na zavěr bych chtěl poděkovat Číčovi a perfetní organizaci, Honzovi Bartošovi za přívoz i odvoz ramp a celé bráchovo třídě za pěkný a originální ples.K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009