JARO
21.03.2011 10:50
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní

JARO
21.03.2010 12:09
Jaro je tady už oficálně a za tejden se změní čas na letní.

Fokty z Dubínka
20.03.2010 23:38
Na žádost dávám k dispozici dnešní fota a fota z brigádničení na Dead Bull trailu ke stažení tady

RETRO race
25.01.2010 09:26
Včera proběhla zajímvá akce od kluků z FRbikes. Spíše než o závod šlo povbavení se z toho včem a na čem se dřív jezdilo. Během týdne zveřejním fotky

720.cz FR Bikes ET Bikez.com dolekopcom marzocchi

Kayabikes Facktory rider Bahy

Asi v říjnu 2006 začal vývoj modelu Phoenix 07 vycházel z 06 a je víc zaměřený na dirt a ještě tvrdčí zacházení. Protože sám nemohu jezdit na 2 kolech současně a kvůli nedostatku času tak ani denně, tak sem se začal shánět po někom,kdo není namachrovanej, byl by ochotnej jezdit na prototypu a hlavně měl talent a čas. Bahy je asi ta nejlepší volba je mladej víc než koho znám, talentovanej a jeho vysloužilej Apache se pomalu, ale jistě rozpadal pod nohama. Protože nejsem držkrešle a nafoukanej hejl vyfasoval na prázdniny (dřív to bohužel nešlo) Bahy zcela novou 07.

Změna to asi byla příjemná, hlavně kvůli snížený hmotnosti, protože horizontální patky = -přibej napínák Shaman - pila s 38 zubama + elgegantní 32 pila - plastovej rockring - kopa hagashe = 0.7 kg úspora. Protože Bahy není žádnej prcek tak i delší stabilnější goemetrie, ale přesto dost obratná na dirt istreet. Místo integrovaný hlavoky hlavovka FSA Pig a místo obyčejnýho Deorečka sjezdovej Novatek 150 x 12 (na nejhrubší prasečiny).

Křest ohněm dostala 07 na HF Kozzy style kde se Bahy docela slušně umístil. Jinak přes prázdniny skoro každej den pojezd (tak to má bejt). Bikoroska Dubíko, Žaby pečený vařený občas Doudleby nebo foam u FRenka s železnou pavidelností sem tam nějaká demolice slabších komponet (pro mě jako konstuktéra nesmírnej přínos).

Jinak Bahy jezdí ještě za Peace a nově Temle a je v FRbikes teamu takže nejenže má na čem jezdit a taky nechodí jako hastroš a nějáká ta sleva na komponenty se taky koná. Videíko popisující tohohle klučinu sosejte tady.

K článku nejsou k dispozici žádné komentáře.
aWebdesign - Martin Bulán 2009